Kartlı Geçis Sistemleri 2017-06-07T18:28:55+00:00

Kartlı Geçis Sistemleri

Kartlı Geçiş Sistemleri, tüm binalarda giriş ve çıkışların kontrol edilmesini, düzenlenmesini ve izlenmesini sağlayan sistemlerdir. Binalarda girişin ve çıkışın kısıtlanması gereken yerler eskiden anahtar kullanımı ile düzenlenirdi. Çok kapılı binalarda tüm bu anahtarların idaresi başlı başına bir sorun oluşturmaktaydı.

Kartlı Geçiş Sistemleri tüm bu problemleri ortadan kaldırdı ve daha güvenli ve ekonomik çözüm oluşturdu. Bunlara ek olarak, zamanlı erişim hakkı verilerek bir odaya gün içerisinde kişilerin giriş çıkışları kısıtlanabilmektedir, tüm girişler ve çıkışlar sistem hafızasında saklanıp istendiğinde rapor alınarak kullanıcıya sunulmaktadır.

Günümüzde Kartlı Geçiş Sistemleri kamera – izleme, hırsız – algılama ve yangın – ihbar sistemleri gibi diğer sistemlerle bütünleştirilerek daha üst güvenlik ve raporlama olanakları sunan merkezi kontrol üniteleri haline gelmiştir. Kartlı Geçiş Sistemleri binaya gelen ziyaretçilerin de hem kayıt altına alınmasına hem de girebileceği yerlerin belirlenmesinde etkin olarak kullanılmaktadır, bu sayede çok katlı binalarda daha etkin güvenlik sağlanmaktadır.

NOKTA BYS olarak tesis ettiğimiz Kartlı Geçiş Sistemleri’nde en son teknolojiyi bilgi birikimimizle birleştirip güçlü, güvenilir ve ekonomik sistemler üretip müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. Sistemlerimiz genişleyebilen yapısı, uygun fiyatı ve güvenilir yapısı sayesinde her boyuttaki uygulamalar için mükemmel çözüm oluşturmaktadır.