VRF Klima Sistemleri 2017-10-18T23:00:56+00:00

VRF Klima Sistemleri

Nokta BYS Gree Yetkili Satıcısı

Gree Electric Appliances Inc., Zhuhai’de (Çin) 1991 yılında kurulmuştur.

Gree, Çin HVAC sektöründe ‘Dünya Markası’ olarak onurlandırılan tek üreticidir.  160’dan fazla ülke ve bölgeye yayılan iş hacmine sahiptir. Bugün Gree yıllık olarak RAC’da (bireysel klimalar) 60 milyon takım ve merkezi klimalarda 5,5 milyon takım üretim kapasitesine sahiptir. Gree 2005 yılından bu yana, dünya genelinde 300 milyondan fazla kullanıcısı ile üretim ve satış hacminde 10 yıl üst üste birinci olmuştur. Mayıs 2015 yılında Gree; ev aletleri sektörü bölümünde Forbes Global 2000’de 1. sırada ve dünyanın en büyük 500 halka açık şirketleri bölümünde 385. sırada yer almıştır.

Tüm pazar segmentlerinin taleplerini karşılamak üzere, Gree’nin bireysel klima (RAC) ve merkezi klima ürünleri 20 kategoride, 400 seri halinde ve 127,000’den fazla modelle sınıflandırılmaktadır.

Gree Klima Sistemleri, 200’den fazla ülke ve bölgeye yayılan iş hacmine sahiptir. Gree Klima Sistemleri, dünyanın en büyük klima üreticisi olup dünyada satılan 3 klimadan biri Gree Klima Sistemleri tarafından üretilmektedir.

Firmamız aşağıdaki Gree Klima Sistemleri’nin satışını üstlenerek büyüyen markanın bir paydası olmuştur.

  • VRF Klima Sistemleri; Su Soğutmalı, Hava Soğutmalı (Heat Pump, Mini&Slim VRF, Ekonomik VRF, Yüksek Korozyon Korumalı VRF, Isı Geri Kazanımlı ve Sıcak Su Entegreli)
  • Ticari Klima Sistemleri; Salon Tipi, Kanallı Tip, Kaset Tipi, Yer Tavan Tipi
  • Duvar Tipi Klimalar; U-Crown Duvar Tipi Klima, Lomo Duvar Tipi Klima, Viola Duvar Tipi Klima
  • Multi Sistem Klimalar; Duvar Tipi İç Ünite, Kanallı Tip İç Ünite, Kaset Tipi İç Ünite, Konsol Tipi İç Ünite, Dış Üniteler, Süper Multi Sistem Dış Üniteler

Nokta BYS olarak tedarikçi ve iş ortaklarımız ile birlikte büyürken, 19 yıllık Mekanik Otomasyon tecrübemizle her binada klima konforunu yaşatabilen bir firma olmayı amaçlıyoruz.

VRF Klimalar
Multi Klimalar
Ticari Klimalar
Duvar Tipi Klimalar